Termální lázně Bad Füssing Sobota

Bad Füssing, největší evropské lázeňské město, s třemi termálními komplexy a více než 80 bazény, nabízí relaxaci, léčbu pohybového aparátu a revmatismu, wellness procedury a aktivní odpočinek v malebném prostředí.

Cena zahrnuje dopravu autobusem a vstup na koupání.

Odjezd v sobotu 07:00 hod. od mapy

Bad Füssing je renomovaný lázeňský resort, který si získal reputaci díky svým vynikajícím termálním lázním a léčebným procedurám. Tato lázeňská destinace, nacházející se v srdci Evropy, se může pyšnit největšími lázněmi v celé Evropě.

Srdcem Bad Füssingu jsou tři obrovské termální komplexy, které poskytují unikátní kombinaci relaxace, léčby a rekreačních možností. Celková plocha přesahující 10 000 metrů čtverečních termálních vodních ploch a přibližně 80 termálních bazénů umožňuje návštěvníkům rozmanitý výběr lázeňských zážitků.

Lázně v Bad Füssingu nejsou pouze místem pro odpočinek a regeneraci, ale také se specializují na léčebné procedury. Termální vody jsou známy svými léčebnými vlastnostmi, které přispívají k léčbě onemocnění pohybového aparátu, revmatismu a dalších zdravotních problémů. Lázeňský personál poskytuje kvalifikovanou péči a pomáhá návštěvníkům optimalizovat své zdraví a pohodu.

Pro milovníky wellness Bad Füssing nabízí také širokou škálu relaxačních a kosmetických procedur, které doplňují celkový zážitek z pobytu. Kromě toho je město obklopeno krásnou přírodou a nabízí různé možnosti pro aktivní odpočinek, jako jsou cyklotrasy či pěší túry. Bad Füssing je tak ideálním místem pro ty, kteří hledají kombinaci lázeňského odpočinku, léčby a příjemného prostředí.

Další výlety a zájezdy

Termální lázně Bad Füssing pátek – večerní

Kdy: 19.4.2024
Cena: 790 Kč

Bad Füssing, největší evropské lázeňské město, s třemi termálními komplexy a více než 80 bazény, nabízí relaxaci, léčbu pohybového aparátu a revmatismu, wellness procedury a aktivní odpočinek v malebném prostředí.

Zájezd Řecko Chalkidiki 2024 / Nea Vrasna – Asprovalta 4.7. -19.7.2024

Kdy: 4.7.2024
Cena: 12.500,- / osoba děti do 12let 7.000,-

Autobusový zájezd do Řecka do destinace Asprovalta / Nea Vrasna  je oblíbená letovisko nacházející se v Řecku, konkrétně na pobřeží Egejského moře. Toto letovisko se nachází v regionu Makedonie, nedaleko hranic s Bulharskem. Je známé svými krásnými plážemi s čistým mořem a písčitým pobřežím, což ho činí populárním cílem pro dovolenou u moře.

Máte zájem se zúčastnit?