Setra S 416 HDH

4.5/5

Zajezdový autobus s kapacitou 56 osob 
TV DVB T2 / DVD / USB  
Klimatizace +WC 

Informace o autobusu

Setra S 416 HDH je model autobusu vyráběný německou společností Setra, vhodný pro přepravu větších skupin s kapacitou až 56 cestujících. Tento model poskytuje pohodlné podmínky pro cestující a je ideální pro organizované zájezdy, přepravu zaměstnanců nebo jiné situace, kde je potřeba přepravovat větší kolektivy lidí. Doprava pro firemní akce, dovolené, návštěvy vinných sklípků, cyklo zájezdy a lyžařské kurzy. Důležité je vzít v úvahu počet cestujících, vzdálenost a specifika každého typu akce při plánování vhodné dopravy.

 

Vybavení:

Pošlete nám vaši poptávku

Zasedací pořádek autobusu
Setra S 416 HDH

Výlety

Nejbližší výlety

Termální lázně Bad Füssing pátek – večerní

Kdy: 19.4.2024
Cena: 790 Kč

Bad Füssing, největší evropské lázeňské město, s třemi termálními komplexy a více než 80 bazény, nabízí relaxaci, léčbu pohybového aparátu a revmatismu, wellness procedury a aktivní odpočinek v malebném prostředí.

Zájezd Řecko Chalkidiki 2024 / Nea Vrasna – Asprovalta 4.7. -19.7.2024

Kdy: 4.7.2024
Cena: 12.500,- / osoba děti do 12let 7.000,-

Autobusový zájezd do Řecka do destinace Asprovalta / Nea Vrasna  je oblíbená letovisko nacházející se v Řecku, konkrétně na pobřeží Egejského moře. Toto letovisko se nachází v regionu Makedonie, nedaleko hranic s Bulharskem. Je známé svými krásnými plážemi s čistým mořem a písčitým pobřežím, což ho činí populárním cílem pro dovolenou u moře.

Diskuze